Snadné nápady na dětský dárek

Snadné nápady na dětský dárek

 

Pletení pro děti pletacími jehlicemi je jedním z nejoblíbenějších témat. Maminky, babičky a tety rády pletou pro děti a já také občas dělám nějaké malé věcičky pro nejmenší.

Děti rostou rychle. Rychle vyrůstají z oblečení, takže neustále vyžadují nové produkty. Pletení pro děti s pletacími jehlami je tedy velmi praktické. Pokud pletete pro své děti, ušetříte spoustu peněz, které lze utratit za něco jiného, také důležitého pro rodinu.

Šaty pro dívku nebo pletené botičky, světlé ponožky pro dítě vyrobené vlastnoruční prací zahřejí vaše děti a vnoučata láskou, dodají jim zdraví a teplo. 

Můžeme naše děti dokonce udělat i trochu zdravější. Pečlivě si vyberte pletací materiály. Přečtěte si složení. Pokud vaše dítě má alergii, vyberte přízi na základě tohoto faktoru.

Jako dárek pro svou kamarádku, která se chystá s dítětem na fotografování v ateliéru, jsem připravila žlutou soupravu, která se skládá z čepice, rukavic a capáček.

Pro pletení jsem si vybrala tvrdší přízi, než je moje oblibená Dolphin Baby. Při pletení jehlicemi je pohodlnější pracovat s takovým druhem příze a ve výsledku podle mě vypadá oblečení mnohem hezčí.

Pro dětské věcičky nepotřebujete hodně materiálu ani hodně času. Vyberte si jakýkoli vzor na internetu a udělejte pěkný dárek.

Tyto světle modré capáčky najdete na e-shopu.